Něco o naší škole..........

O NAŠÍ ŠKOLE

Naše škola je zaměřena na všechny věkové kategorie, dbáme důraz na to, abychom našim klientům předali vše, co se jim bude hodit v jejich sportovní kariéře a vychovali z nich slušné hráče, profesionály, které bude brankářské umění bavit, ctít fair-play a mít radost ze svých výkonů, nedělat z nich jen "stroje na chytání míčů".

Každému hráči jakékoliv věkové kategorie hrajícímu v klubech různých úrovní, nebo úplnému začátečníkovi se můžeme věnovat individuálně, nebo skupinově, Jednotlivé skupiny tvoříme z 3 až 6 brankářů na jednoho trenéra, který má možnost se hráčům plně věnovat a to v rozmezí jedné tréninkové lekce / 90minut /. Snažíme se aby brankáři od sebe nebyli starší více než dva roky jejich aktuálnímu věku. Náš trénink je rozdělen do tří třetin a to :

- Technika chytání / 40% /.

- Koordinace / 30% /.

- Zaměření na detail a hra nohou /30% /.

Trenér brankářů AFK Nehvizdy

Pavel Kuba

pakuba@email.cz

© 2022 Brankářská fotbalová škola Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!